Jump to content
انجمن پی سی دی

باقر صحرارودی درگذشت !!


Recommended Posts

در اولین روز از ماه مبارک رمضان باقر صحرارودی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران که مدتها در بستر بیماری به سر می برد، از دنیا ر??ت.

 

مهرداد صحرارودی ??رزند این هنرمند پیشکسوت در این باره گ??ت: پدرم در اولین ساعات روز ماه مبارک رمضان (یکشنبه 8 تیرماه) دار ??انی را وداع گ??ت. وی نزدیک به دو سال بود که به دلیل سکته مغزی در بستر بیماری به سر می برد.

38e1e3fa0f163b4e7239c226b13891d3.jpg

 

وی درباره زمان تشییع پیکر این بازیگر توضیح داد: هنوز زمان دقیق تشییع پیکر پدرم مشخص نشده است اما طی صحبتهایی که با انجمن بازیگران خانه سینما داشتم احتمالا مراسم خاکسپاری سه شنبه 10 تیرماه از جلو خانه سینما انجام می شود. البته خبرهای دقیق تر را به زودی اعلام خواهیم کرد.

1691.jpg

باقر صحرارودی متولد ۲۶ خرداد ۱۳۲۱ در ??سا است. وی تحصیلات خود را در دانشکده ادبیات ??سا و شیراز و دانشکده ادبیات و دانشکدهه هنرهای زیبای تهران به انجام رساند. او از سال ۱۳۳۴ ??عالیت هنری خود را آغاز کرد و از آن هنگام تاکنون در حر??ه هنری خود که بخش اعظم آن شامل کارهای تلویزیونی است، در مقام بازیگر، تهیه کننده، نویسنده و کارگردان حضور داشته است.

 

 

«گیرنده»، «کلانتری غیرانت??اعی»، «ملک سلیمان» و «ازدواج به سبک ایرانی» از جمله ??یلم‎های سینمایی اخیر صحرارودی است. وی در تلویزیون نیز در آثاری چون «راه در رو»، «کوچه اقاقیا» و «سیر و سرکه» با سعید آقاخانی، رضا عطاران و غلامرضا رمضانی همکاری کرده است.

 

bagher-sahraverdi.jpg

 

 

خدا رحمتش کند ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...