Jump to content
انجمن پی سی دی

Sony : دیگر بازار بریتانیا را از دست نخواهیم داد


Recommended Posts

76249922515357770014.jpg

 

در نسل ه??تم Microsoft با کنسول Xbox 360 عملکرد بسیار خوبی را در سرزمین بریتانیا از خود به جای گذاشت و این کنسول بالاتر از PS3 و Wii محبوبترین کنسول نسل ه??تمی بازار بریتانیا محسوب می شود . این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم بریتانیا بزرگترین بازار گیم قاره اروپا بحساب می آید .

اما با ورود به نسل هشتم و عرضه دو کنسول Xbox One و PS4 تا حدی این شرایط تغییر پیدا کرد و اکنون کنسول شرکت Sony بالاتر از Xbox One محبوبترین کنسول نسل هشتمی بریتانیا بحساب می آید . در این رابطه آقای Jim Ryan مدیر کل Sony Computer Entertainment Europe اعلام کرد که آنها در نسل هشتم به هیچ عنوان اجازه نخواهند داد که ات??اقات نسل ه??تم تکرار شود .

Jim Ryan در مصاحبه با Gamereactor اعلام کرد که آنها با تجربه ای که در نسل گذشته بدست آورده اند اجازه نخواهند داد که جایگاه PS4 در بازار اروپا بویژه انگلستان متزلزل شود . Jim Ryan در ابتدا مصاحبه خود پیرامون عرضه PS4 در اسکاندیناوی ( سوئد ، نروژ و ??نلاند ) و رقابت با Xbox One در این منطقه گ??ت :

" عرضه PS4 در اسکاندیناوی ات??اق بسیار خوشآیند و هیجان انگیزی است . زمان آن رسیده است که مردم اسکاندیناوی تجربه ??وق العاده گیم را با PS4 تجربه کنند "

آقای Ryan در پاسخ به سوالی مبنی بر رویکرد شرکت Sony در مناطق تحت سلطه Microsoft در نسل گذشته گ??ت : " من قبلا نیز به طور عمومی اعلام کردم که ما نیاز داریم در انگلستان عملکرد بهتری را داشته باشیم . شرکت Microsoft در نسل گذشته و در نبرد PS3 و Xbox 360 در انگستان عملکرد بسیار خوبی را داشت اما مطمئن باشید دیگر اجازه نخواهیم داد که در اروپا چنین ات??اقی بیو??تد . در حال حاضر ما از عملکرد PS4 در انگلستان بسیار خوشحال و راضی هستیم "

این بخشی از مصاحبه آقای Ryan با Gamereactor است و متن کامل مصاحبه احتمالا ??ردا منتشر خواهد شد .

منبع پردیس گیم

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...