Jump to content
انجمن پی سی دی

نگاهی به نمرات Sniper Elite 3


Recommended Posts

sniper-elite-3-article-banner.jpg

 

امروز تاریخ انتشار رسمی عنوان Sniper Elite 3 در سراسر اروپا برای Xbox 360، PS3، Xbox One، PS4 و PC بود. عنوانی که در ??صل تابستان که معمولا هیچ بازی مهمی در آن عرضه نمی شود، منتشر شده است و همین نکته باعث شده تا مخاطبان روی تجربه ی آن حساب باز کرده باشند.

 

چندی پیش نمرات رسمی این عنوان منتشر شد که خبر از یک عنوان متوسط دیگر می داد. در واقع Sniper Elite 3 بسیار بهتر از نسخه ی پیشین یعنی Sniper Elite V2 می باشد و بهبود های ??راوانی در آن دیده می شود. از این پس سعی داریم تا نمرات عناوین مهم را پس از عرضه مورد بررسی قرار دهیم و با این امر شما را در تجربه یا عدم تجربه ی یک عنوان یاری دهیم. تا کنون ۱۷ نقد برای نسخه های مختل?? این عنوان منتشر شده است که برخی از این نقد ها برای چند پلت??رم مشترک بوده است. در این میان نسخه ی PS4 دارای ۷ نقد، نسخه ی PC دارای ۵ نقد و نسخه ی Xbox One نیز دارای ۳ نقد می باشد و نسخه ی Xbox 360 نیز تنها یک نقد دارد. با این حال تمرکز ما در این پست بر روی نقد های نسخه های نسل هشتمی و PC است.

 

نسخه ی PS4 : متای ۶۶

 

IGN : نمره ی ۸۲

 

 

 • طرح باز Sniper Elite 3 و اهدا?? بسته بیش از حد در کنار مخ??ی کاری مناسب و سازمان یا??ته در کنار تعادل داستانی و کار با تله های ان??جاری یک تجربه ی جالب را با اسلحه ی اسنایپ و جمجمه ی دشمنان رقم زده است.

 

LaPS3 : نمره ی ۸۰

 

 

 • Sniper Elite 3 با بهبود های ??راوانی نسبت به Sniper Elite V2 آمده است و چیز های اشتباه در بازی جایی ندارد. اگر چه در برخی از ماموریت ها صحنه های Killcam تکراری می شوند اما چیزی که مسلم است این است که این بازی یک عنوان سرگرم کننده است اگر چه چیزی برای ا??تخار ندارد. حالت Co-Op و چند ن??ره کمک شایانی به بازی کرده است اما گرا??یک بازی در حد نسل هشتم نیست.

 

NowGamer : نمره ی ۷۰

 

 

 • Sniper Elite 3 بهبود قابل توجه ای نسبت به نسخه ی قبلی خود داشته است و سرگرم کننده است و یک تجربه ی سوم شخص مناسب در نقش یک تک تیرانداز است.

 

TheSixthAxis : نمره ی ۷۰

 

 

 • کسانی که پیش از این به بازی های بکش برو جلو علاقه داشتند از این بازی نیز لذت خواهند بود و قرار دادن بخش Co-Op در بازی مثل درست کردن یک کیک بوده است. با این حال بازی دارای مشکلات مختل??ی است که از کی??یت آن کاسته است.

 

۳DJuegos : نمره ی ۷۰

 

 

 • معایب Sniper Elite 3 پوشیده نیست ولی هنوز می توان از آن در مکان های عجیب شمال آ??ریقا لذت ببرید و خشونت بی رحمانه ی جنگ جهانی دوم را اینبار در آ??ریقا حس کنید.

 

Metro GameCentral : نمره ی ۶۰

 

 

 • بهبود کوچکی در بازی دیده می شود ولی تا زمانی که مشکلات هوش مصنوعی و دیگر اشکالات در بازی حضور دارند، Sniper Elite 3 از هد?? خود دور خواهد بود

 

Edge Magazine : نمره ی ۵۰

 

 

 • محتوا هیچ وقت جایگزینی برای کی??یت نخواهد بود. در حالی که ممکن است Sniper Elite 3 برای اهدا?? بزرگی طراحی شده باشد اما به هیچ وجه در حد و اندازه های یک بازی نیست.

 

نسخه ی PC : متای ۸۰

 

 

IGN : نمره ی ۸۲

 

 

 • طرح باز Sniper Elite 3 و اهدا?? بسته بیش از حد در کنار مخ??ی کاری مناسب و سازمان یا??ته در کنار تعادل داستانی و کار با تله های ان??جاری یک تجربه ی جالب را با اسلحه ی اسنایپ و جمجمه ی دشمنان رقم زده است.

 

Strategy Informer : نمره ی ۸۰

 

 

 • هر کسی که تیراندازی تاکتیکی را دوست دارد به ویژه کسانی که کشتن از راه دور را می پسندند، از این بازی لذت خواهند برد.

 

IncGamers : نمره ی ۸۰

 

 

 • شاید بازی خیلی کوتاه و غیر قابل لمس باشد ولی Sniper Elite 3 یک ??ضای بزرگ با تعداد زیادی نازی، یک اسلحه ی تک تیرانداز و یک کی?? پر از مواد من??جره را در اختیار شما قرار می دهد و حال این شما خواهید بود که می توانید راه خود را پیدا کنید.

 

Digital Spy : نمره ی ۸۰

 

 

 • Sniper Elite 3 مرزی بین رئالیسم و سرگرم کنندگی است اما به خوبی مخاطب را با خود همراه می سازد و یک تجربه ی ارزان را برای کسانی که بیش از حد از تک تیراندازی لذت می برند پدید آورد. با این حال مقدار کمی از اعمال تاکتیکی در بازی نیز وجود دارد.

 

PC Games : نمره ی ۷۳

 

 

 • Sniper Elite 3 یک گیم پلی تاکتیکی با یک طراحی سطح باز خوب را ??راهم می کند. این عنوان ممکن است یک بهبود خوب در سبک خود باشد ولی هنوز جای کار دارد.

 

نسخه ی Xbox One : متای ۶۳

 

 

Xbox360Achievements : نمره ی ۷۰

 

 

 • این بازی برخی از مواقع آزار دهنده است اما در کل یک بازی لذت بخش است.

 

Official Xbox Magazine UK : نمره ی ۶۰

 

 

 • شتاب زده است و به خوبی نمی تواند مخ??ی کاری را ارایه دهد ولی می تواند چند ساعتی مخاطبان را سرگرم کند.

 

VideoGamer : نمره ی ۶۰

 

 

 • Sniper Elite 3 لحظاتی لذت بخش است. مواقعی ممکن است شما از بازی لذت ببرید اما پس از مدتی خود را گر??تار یک الگوی تیراندازی تکراری می بینید که مجبورید آن را انجام دهید تا از دست این دشمنان احمق نجات پیدا کنید.

....

Gamefa

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
 • Create New...