Jump to content
انجمن پی سی دی

تریلر E3 2014 بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain مورد تحسین کارگردانان مشهور قرار گرفت


Recommended Posts

metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-250x141.jpg

کی??یت داستان سرایی در بازی های ویدئویی برای آقای Hideo Kojima که به عنوان کارگردان و خالق سری بازی Metal Gear Solid شناخته می شوند، همیشه از اولیت بالایی خورده بوده و این مهم در Metal Gear Solid V: The Phantom Pain نیز رعایت شده است. پس نمایش تریلر E3 2014 این بازی برای هواداران، کارگردانان مشهوری همچون Nicolas Winding Refn, Park Chan-wook و Shinya Tsukamoto کار آقای Kojima را در وبسایت رسمی بازی تحسین کردند. گزیده ای از صحبت های آنان را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

 

آقای Winding Refn به عنوان کارگردان ??یلم سینمایی کلاسیک Drive گ??ته اند:

با تماشای تریلرهای Metal Gear Solid V: The Phantom Pain به این ??کر ??رو می رویم که روح Dostoyevsky, Stanley Kubrick و Caravaggio وارد بدن Kojima شده است چرا که او از بازی های ویدئویی به مانند یک بوم نقاشی است??اده می کند و در کمال شجاعت راهی را در پیش گر??ته که هیچ کس دیگری آن را نپیموده است.

آقای Park Chan-wook به عنوان کارگردان ??یلم سینمایی Oldboy می گویند:

او در حقیقت همین الان مشغول ساخت ??یلم سینمایی است. بازی های Metal Gear Solid همگی ??یلم هستند، ??یلم های سینمایی نسل آینده.

آقای Shinya Tsukamoto به عنوان کارگردان Tetsuo: The Iron Man می گویند:

زمانی که این بازی را به پایان می رسانید، شخصیت شما به کلی عوض خواهد شد.

آیا یک تریلر انقدر تحسین برانگیز و کا??ی است تا اینکه کی??یت محصول نهایی را رقم زند؟ تنها زمانی که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain منتشر شود به پاسخ خواهیم رسید.

منبع گیم??ا

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...