Jump to content
انجمن پی سی دی

شکار هیولا


Recommended Posts

پیش نمایش the witcher 3 wild hunt

 

بازی های Role Playing همواره مخاطبانی حر??ه ای و سخت پسند داشته است و این موضوع باعث شده است عناوینی که در این سبک عرضه می شوند،اکثرا منحصر به ??رد و خاص باشند. بازی های مو??قی مانند TES V:Skyrim که کمتر گیمری تا به حال اسم آن را نشنیده است جزو سردمداران این سبک شناخته می شوند. سری بازی The Witcher را نیز جزو سری بازی های مو??ق این سبک می شناسند.چندی پیش نسخه سوم از این سری بازی معر??ی شد و در نمایشگاه E3 امسال نمایش های بیشتری از گیم پلی ارائه شد که همه طر??داران را سورپرایز کرد.

 

 

3.png

 

 

موردی که بیشتر از همه چیز به چشم بیننده می آید،طراحی بی عیب و نقص گرا??یک بازی می باشد.اگر شما The Witcher 2 را بازی کرده باشید،متوجه این موضوع شده اید که در برخی از محیط های بازی با??ت ها دارای کی??یت کمتری نسبت به مکان های در دسترس و جلوی چشم است.اما در The Witcher 3 چنین موضوعی وجود ندارد و شما به هر طر??ی که می نگرید کی??یتی یکسان از با??ت ها را مشاهده خواهید کرد.طراحی محیط بازی نیز بسیار زیبا و چشم نواز صورت گر??ته است.منطقه ای که در تریلر E3 مشاهده کردیم بسیار زیبا و پرجزئیات طراحی شده بود.همچنین کی??یت گرا??یکی زره گرالت کاملا نشان از این دارد که ما شاهد بازی پر زرق و برقی برای کنسول های نسل هشتم هستیم.پیاده کردن چنین گرا??یکی با این محیط وسیع ??قط بر روی کنسول های نسل هشتم امکان پذیر است.قطعا شما نیز متوجه دقت در طراحی صورت گرالت شده اید.استدیوی CD Project کار خود را بسیار زیبا انجام داده است و به خوبی توانسته از پس پیر کردن گرالت برآید.کمتر پیش آمده که سازندگان بتواند سن قهرمان خود را جوری بالا ببرند که طر??داران نه تنها از این ات??اق ناراحت نشوند،بلکه حس خوبی نیز به آنان دست بدهد.برای مثال استدیوی Ubisoft دست به ریسک بزرگی زد و سن قهرمان بسیار محبوب و دوست داشتنی این سری یعنی Ezio را به صورت چشم گیری ا??زایش داد و آن ها با مو??ق شدن در این امر توانستند پایانی حماسی را برای Ezio رقم بزنند. شاید این بازی آخرین حضور گرالت در دنیای Witcher باشد.

همانطور که می دانید گرالت در این نسخه نیز به عنوان شخصیت اصلی حضور دارد.اما او در این نسخه ت??اوت های چشم گیری با نسخه های گذشته خواهد داشت.ما دیگر شاهد آن گرالت تازه ن??س نیستیم.گرالتی که در این نسخه خواهیم دید،??ردی میانسال و با تجربه است که دوباره برای شکار هیولاها پا به میدان گذاشته است.نمایش E3 این بازی در منطقه ای با نام No Man’s Land و در ماه May سال 1272 ات??اق می ا??تد و پیرامون شکار یک هیولا با نام Griffin می باشد. به گ??ته Konard Tomaszkiewicz چیزی حدود ده ساعت از بازی را باید صر?? شکار Griffin کنید.

 

 

4.png

 

 

نوآوری های بازی The Witcher 3 طبق نمایشی که در E3 شاهد آن بودیم بسیار زیاد و دلچسب خواهد بود.المان های جدید همراه با رنگ و لعابی نسل هشتمی همان چیزی است که مخاطبان برای آن لحظه شماری خواهند کرد. وسعت بازی ??وق العاده بیشتر و محیط بازی بزرگ تر شده است.ولی این موضوع به آن معنا نیست که CD Project ??قط ??ضای کاذب بازی را بیشتر کرده است.همانطور که همه شما می دانید،اکثر بازی ها علاوه بر خط داستانی و ماموریت های اصلی ماموریت های ??رعی نیز دارند. Witcher 3 نیز از این قاعده مستثنا نیست.همانطور که در تریلر مشاهده کردید،زمانی که گرالت Griffin را گم کرد صدای شمشیر را شنید و به سمت آن صدا حرکت کرد و با راهزنان درگیر شد.در واقع گرالت می توانست این صدا را نشنیده بگیرد و به مسیر خودش ادامه دهد.این بستگی به شما دارد که آیا می خواهید ماموریت های ??رعی را دنبال کنید یا خیر! ت??اوت The Witcher 3 در مراحل ??رعی با دیگر بازی ها این است که از یک مرحله ??رعی می تواند مرحله ??رعی دیگری به وجود بیاید.به شکلی که بازی از مسیر اصلی خود خارج شود.برای مثال اگر گرالت از آن زن می پرسید راهزنان چه کسانی بودند،ممکن بود شکار Griffin ??راموش شود و ماموریت جانبی جدیدی پدید بیاید.ت??اوت یک بازی RPG با یک بازی خطی همین جا مشخص می شود.

همچنین در تریلر E3 شاهد این موضوع بودیم که گرالت حواس قوی تری نسبت به نسخه های پیشین دارد و با است??اده از آن ها می تواند رد Griffin را بگیرد.در ابتدای تریلر شاهد لاشه ای هستیم که توسط Griffin تکه و پاره شده و گرالت پر او را پیدا می کند و با است??اده از حواس خود شروع به ردیابی Griffin می کند.گرالت با است??اده از لکه های خون و تحلیل و آنالیز آن ها مکان احتمالی استقرار این هیولا را ردیابی می کند.منوی بازی در باطن همان چیزی می باشد که در The Witcher 2 شاهد آن بودیم.اما در ظاهر قضیه ??رق هایی کرده است.گرالت برای مبارزه با چنین هیولایی تیرکمان و چند تیر را از منوی بازی انتخاب می کند.جالب است بدانید Level ??رد نیز از همان منو قابل رویت می باشد.??یزیک و حرکات بازی بسیار بهتر و روان از نسخه های گذشته به نظر می رسد.زمانی که گرالت در تعقیب Griffin می باشد،این موضوع به وضوح دیده می شود.HUD های بازی نظیر Mini Map که در گوشه و بالای ص??حه است،جمع و جور تر از نسخه دوم می باشد و همچنین Object های اضا??ی از بالا و پایین ص??حه کاسته شده اند که همین موضوع کمک شایانی به بازیکن برای دید بهتر می کند.در این نسخه هم می توانید زمان را مدیریت کنید و زمان را در طول شبانه روز تغییر دهید.Upgrade کردن زره گرالت موضوعی است که در نسخه های گدشته شاهد آن بودیم و در این نسخه پیشر??ت هایی داشته است.اما این پیشر??ت ها به قدری چشم گیر نبوده اند که نتوانیم از آن ها صر?? نظر کنیم

 

 

54.png

 

 

سیستم مبارزاتی بازی نیز تحت تاثیر ورود به نسل جدید دست خوش تغییراتی شده است.یکی از آن ها دادن آزادی عمل به بازیکن برای تمام کردن کار حری?? است.گرالت می تواند هر عضوی از بدن دشمن را برای اتمام مبارزه هد?? قرار دهد؛دیگری نحوه جاخالی دادن می باشد که بسیار طبیعی تر از نسخه دوم است و همچنین در مبارزات زمانی که دشمن به سمت شما حمله ور می شود،علامتی ظاهر می شود که اگر هم زمان با ظاهر شدن آن د??اع کنید حکم Counter Attack را برای شما خواهد داشت.اما این سیستم در مبارزه با هیولاهای بازی کاربردی ندارد و شما باید خودتان جاخالی بدهید و در ??رصت مناسب به هیولا ضربه ای وارد کنید.جادو ها در تقابل با دشمنان نقش کلیدی دارند و تقابل با برخی از دشمنان بدون داشتن این جادوها به مقدار کا??ی امکان پذیر نخواهد بود.

موسیقی خارق العاده نمایش The Witcher 3 خیلی از ا??راد را شگ??ت زده کرد.همین موضوع نشان از این دارد که در طول بازی با موسیقی های ??انتزی و حماسی رو به رو خواهیم بود.زمانی که گرالت در جنگل می گردد،موسیقی آرامی پخش می شود.ولی زمانی که با دشمنان رو به رو می شود،موسیقی به یک باره ریتمی تند به خود خواهد گر??ت و باعث می شود هیجان بازی ا??زایش پیدا کند و مخاطب با بازی همراه شود. صدای گرالت در نسخه Wild Hunt بسیار پخته و دلنشین است و می تواند روی مخاطب اثر زیادی را بگذاردصداگذاری NPC های درون بازی هم تا جایی که نشان داده شده،دست کمی از صداگذاری شخصیت های اصلی بازی ندارند و در اوج ظرا??ت کار شده اند.

در کل نمایش The Witcher 3:Wild Hunt را می توان یکی از بهترین نمایش های E3 دانست و نوید این را به طر??داران سبک RPG داد که می تواند انتظارات سخت گیرترین هواداران را نیز برآورده سازد. این عنوان در 24 ??وریه 2015 برای کنسول های نسل هشتم و PC منتشر خواهد شد.

 

 

123.png

منبع پردیس گیم

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...