Jump to content
انجمن پی سی دی

10 نفر نخست کنکور 86 هم اکنون کجا هستند؟!


Recommended Posts

روزنامه "ه??ت صبح" در گزارشی با بررسی وضعیت کنونی 10 ن??ر نخست برگزیده در کنکور سراسری سال 1386 نتیجه زیر را منتشر کرد:

 

 

 

1.نويد نادري علي زاده از قائم شهر: ن??ر اول کنکور ریاضی در سال 86 که در آن زمان حتی ریاضی خود را 100% زده بود در حال حاضر در مقطع دکترای مهندسی برق دانشگاه ک??رنل در نیویورک آمریکا تحصیل می کند. او کارشناسی خود را در برق شری?? با معدل 18،93 به پایان رسانده بود و پس از آن تحصیل در خارج از کشور را انتخاب کرد.

 

2. حسين ??رزين از اهواز: از وضعیت رتبه دوم رشته ریاضی خبری در دسترس نیست.

 

3. سلمان ??رجي از شميرانات: رتبه سوم دانشگاه برق شری?? پس از اتمام دوره کارشناسی کشور سوئیس را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کرده است. او به تازگی ??وق لیسانس خود از دانشگاه تحقیقاتی EPFL با نمره 6 از 6 به پایان رسانده و در حال حاضر مشغول تحصیل در رشته دکتراست و در همین دانشگاه نیز مشغول به کار شده است.

 

4.سيامك زماني دادانه از سنندج: او جزو آن دسته از دانشجویان برق شری?? است که ??علا تحصیل در ایران را انتخاب کرده و در حال حاضر مشغول گذراندن کارشناسی ارشد در این دانشگاه است.

 

5. احسان مشايخ از تهران: ن??ر پنجم رشته ریاضی در سال 86 هم ماندن در ایران را به تحصیل در کشورهای خارجی ترجیح داده است. او بر خلا?? ن??رات رتبه های برتر کنکور ریاضی، رشته مکانیک شری?? را انتخاب کرده و در حال حاضر در مقطع ارشد این داشنگاه در همان رشته مکانیک در حال تحصیل است.

6. سيد شهاب الدين مير جليلي از يزد: دانشگاه استند??رد آمریکا جایی است که او در حال حاضر مشغول تحصیل در آن است. او هم رشته مکانیک را انتخاب کرده بود و برای تحصیل در مقطع ??وق لیسانس به این دانشگاه ر??ت و در حال حاضر هم دانشجوی مقطع دکترا در رشته مکانیک همان دانشگاه است.

7.محمد علي آذرخش از تهران: دانشجوی شری?? دانشگاه تهران ترجیح داده ??وق لیسانس را نیز در ایران بگیرد و پس از ??ارغ التحصیلی از دانشگاه شری??، تحصیل در دانشگاه مدیریت دانشگاه تهران را انتخاب کرده و به تازگی از آن ??ارغ التحصیل شده است.

8. ميلاد تجويدي از تهران: رتبه 8 کنکور سراسری سال 86 کانادا را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کرده است. او در حال حاضر دانشجوی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه Calgary کاناداست.

9.مريم اسلامي از شيراز: تنها دختر حاضر در میان 10 ن??ر برتر کنکوری های سال 86 هم کانادا را به عنوان محل ادامه تحصیل خود انتخاب کرده است. او در رشته مهندسی مکانیک تحصیل می کرد و ??وق لیسانس را هم در همین رشته در کانادا ادامه می دهد.

10.علي جوادي ابهري از شميرانات: مهندسی برق دانشگاه پرینسون آمریکا جایی است که او در حال حاضر مشغول تحصیل در ان است. جوادی پس از پایان دوره کارشناسی خود به آمریکا ر??ته و پس پایان مقطع ??وق لیسانس در حال حاضر مشغول تحصیل در سال دوم مهندسی برق مقطع دکترای پرینسون است.

Link to comment
Share on other sites

بابا چیه این درس خداوکیلی.عمر خودشونو میذارن برا درس.یکمم آدم باید به ??کر زندگی و خوش گذرونی و است??اده از لحضات زندگیش باشه.همش درس.... اه حالم از درس دیگه بهم میخوره.

این یه ترم باقی مونده هم تموم بشه پشت دستمو داغ میکنم که دیگه طر??ش نرم.که چی آخه ؟؟؟:sneaky:

Link to comment
Share on other sites

من یکی که کنکور رو قبول ندارم چون که رشته game نداره اگه داشت رتبه بچه های انجمن بالای دو رقمی دیگه نمیر??ت تازه تک رقمی هم داشتیم:icon_346[1]:

Link to comment
Share on other sites

حالا برید ازشون بپرسید:"راز مو??قیت تون چی بوده؟"

اگه گ??تی چی میگن؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

"مـــــــــدرســــــان شــــــــــــــریـ??!!"

:76::76::76::76::76::76::76:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

اگر دانشجو هستید و برای ادامه تحصیل می خواهید مقاله چاپ کنید و یا به هردلیل دیگری می خواهید مقاله چاپ کنید بهتر است قبل از چاپ مقاله به نکات زیر توجه کنید تا بعد از چاپ مقاله دچار پشیمانی نشوید .

1-اولین نکته راجع به چاپ مقاله این است که مجلاتی که برای چاپ مقاله شما هزینه دریا??ت میکنند ممکن است در لیست سیاه وزارت علوم قرار گیرند و یا حتی از لیست isi نیز خارج شوند . ولی نکته قابل توجه این است که مقاله هایی که از قبل در این مجلات چاپ شده اند همچنان اعتبار دارند .

2- تأیید نهایی اصالت و معتبر بودن مجله بر عهده شما پژوهشگرگرامی می باشد. لط??ا با دقت، صبر و حوصله این مهم را بررسی نمایید و پس از تأیید، اقدام به چاپ مقاله isi نمایید.

لط??ا قبل از هرگونه اقدامی (اعم از نگارش مقاله، ترجمه مقاله به زبان لاتین، ارسال آن و واریز وجه بابت چاپ) جهت چاپ مقاله مراحل ذیل را به ترتیب طی نمایید.

• دریا??ت عناوین مجلات و قیمت بابت چاپ و زمانبندی پذیرش و چاپ از طریق تماس تل??نی یا ایمیل

• انتخاب یکی از مجلات بر اساس شرایط

• تحقیق در مورد مجلات (اعم از ISI و یا ISC بودن از طریق سایت تامسون، دانشگاه های سراسر کشور، سایت های معتبر و ...) و بررسی ایمپکت ??اکتور مجلات از نوع JCR و یاGlobal و سایر موارد مربوط به مجلات

• سایت تامسون ISI بودن مجله: http://ip-science.thomsonreuters.com/

• ??هرست نشریات اصلی ISC: http://mjl.isc.gov.ir/Default.aspx?lan=fa

• لیست جهانی جعلی ها در امریکا: http://scholarlyoa.com/other-pages/hijacked-journals/

• تاریخ راه اندازی سایت مجله و انقضای مدت سایت:http://whois.domaintools.com/aensiweb.com

• تحقیق در مورد این که مجله در آخرین لیست سیاه وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی است یا خیر.

• لیست سیاه وزارت علوم:

http://www.msrt.ir/fa/rppc/Pages/Files/InvalidForeignPublications.aspx

• لیست دانشگاه ازاد اسلامی: http://rvp.iau.ir/sp/

• گر??تن تاییدیه های لازم از مراجع مربوطه، معاونت پژوهش دانشگاه، اساتید راهنما و مشاور و ... (دانشجویان کارشناسی ارشد و اساتید هیأت علمی حتما تاییدیه مجله را قبل از هرگونه اقدامی از دانشگاه مربوطه بگیرند)

• ارسال مقاله به ایمیل موسسه

پس از رعایت نکات ??وق میتوانید برای

[h=2]چاپ مقاله[/h] خود اقدام کنید .

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...