Jump to content
انجمن پی سی دی

با جزئیاتی جدید از داستان Bloodborne همراه باشید


Recommended Posts

22960657647467941172.jpg

 

 

Sony Computer Entertainment بخش Japan-Asia جزئیاتی جدید از پروژه Bloodborne به کارگردانی Hidetaka Miyazaki را منتشر کرده است . این جزئیات مربوط به بخش داستانی بازی است و در ادامه می توانید مطالعه کنید :

" بازی در قرن 19 و در عصر ویکتوریا رخ می دهد . داستان بازی در شهری اسرار آمیز و تاریک میان کوهستان ها به نام Yharnam است . این شهر بدلیل نوعی ایمان اشتباه بومی در ظلمت و تاریکی ??رو ر??ته است اما مرکز اصلی آموزش طب باستانی بشمار می آید "

" با این وجود این شهر بدلیل شیوع بیماری به نام " طاعون وحشی " در تاریکی ??رو ر??ته است و به عنوان یک مکان مخو?? و ن??رین شده شناخته می شود . هر شب در این شهر ن??رین شده شکارچیانی درنده به قتل و عام می پردازند و خیابان ها در خون غوطه ور شده و بوی جنازه ی انسان ها و حیوانات همه جا را ??را می گیرد "

" این شکارچیان وحشی شبانه در اطرا?? شهر سرگردان هستند و ??ضای رعب آوری را خلق کرده اند . آنها به مانند انسان های مست ، با حالتی خواب آلود و با مشعلی در دست حرکت می کنند . گروهی دیگر از دشمنان نیز در اندازه و انواع مختل?? وجود دارند . برخی از این دشمنان بزرگتر از انسان ها هستند و پنجه های تیزی دارند . سرعت حمله دشمنان با توجه به ظاهر آنها بسیار عجیب است و شما هر لحظه باید آماده واکنش و د??اع باشید . در این شهر وحشتناک ، مبارزه ای هولناک بر سر سر مرگ و زندگی رخ می دهد "

Bloodborneیکی از عناوین مهم سال 2015 بحساب می آید . این عنوان در سال 2015 بر روی Playstation 4 عرضه خواهد شد .

منبع پردیس گیم

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...