Jump to content
انجمن پی سی دی

CDPR در مورد تفاوتهای نسخه های مختلف The Witcher 3 می گوید


Recommended Posts

nqpdj39q6xstkciv52d0.jpg

 

 

 

The Witcher 3 در نمایش E3 2014 خود بر روی Xbox One با وضوح تصویر 900p و نرخ ??ریم 30 اجرا شده است اما CD Projekt RED، استدیوی سازنده قصد دارد آنرا به 1080p برساند. تهیه کننده اجرایی این عنوان آقای John Mamais در گ??ت و گویی با وبسایت Eurogamer گ??ته است که:

" ما قصد داریم بهینه سازیهای نسخه های PS4 و Xbox One را ادامه دهیم تا آنها را از آنچه هست بهتر کنیم اما این بهینه سازی تاثیر خود را علاوه بر کنسولها بر روی PC نیز می گذارد. موتور ما (Red Engine 3) یک موتور Cross-Platform است به این معناست که هر عملیاتی که بر روی یکی از نسخه ها انجام دهیم بر روی دو نسخه دیگر نیز اعمال می شود؛ این اساسا سرعت کار را بالا می برد "

" 900p به تجربه بازی ما ضربه ای وارد نمی کند اما هد?? ما این است که آنرا به 1080p ارتقاء دهیم و اینکه می توانیم به آن دست پیدا کنیم یا نه را نمی دانم. ما باید در این راه همه قدرتی را که می خواهیم از سخت ا??زار استخراج کنیم. البته Microsoft و Sony معتقدند که 900p راضی کننده است و ت??اوت آن با 1080p زیاد نیست اما این موضوع چیزی است که در حال حاضر بر سر آن بحث های زیادی در ??رومها و وبسایتها وجود دارد "

و در مورد PlayStation 4 همانطور که قبلا ذکر شده بود بازی در وضوح تصویر 1080p اجرا خواهد شد. کنسول Sony یک دستگاه قدرتمندتر است اما Mamais معتقد است که رزولوشن نهایی در هر دو پلت??رم 1080p خواهد بود

" PS4 یک کنسول قدرتمندتر است و همه تقریبا در مورد آن اطلاع دارند اما من معتقدم که محصول نهایی در هر دو پلت??رم (PS4 و Xbox One) به طور یکسان و به صورت 1080p اجرا خواهد شد این ??قط کمی بیشتر وقت توسعه دهنده ها را می گیرد زیرا معماری Xbox One کمی چالشی تر است "

" در واقع کار بر روی Xbox One برای ما آشناتر است زیرا ما در اصل توسعه دهندگان PC هستیم و هر کاری که بر روی PC می کنیم مبتنی بر DX11 است و همانطور که می دانید سخت ا??زار Xbox One نیز بر اساس DX شکل گر??ته است بنابراین این کمک بزرگی برای ما و ساخت بازی بر روی این کنسول بوده است. در پایان با همه این توضیحات دستیابی به 1080p در PS4 نسبت به Xbox One ساده تر است "

در اینجا توضیحاتی نیز در مورد نسخه PC و ت??اوت آن با نسخه های کنسولی داده شد:

" گرا??یک نسخه های کنسولی برابر با تنظیمات High در نسخه PC است و تنظیمات Ultra در پی سی Tessellation بهتر، پشم و موی طبیعی تر و همچنین Post-Processing بیشتر ارائه می دهد. قابل ذکر است که بازی از قابلیت های Nvidia PhysX بهره می برد و البته دارندگان کارتهای گرا??یکی AMD نیز از این قابلیتها بی بهره نخواهند بود "

به طور کلی نسخه PC بازی The Witcher 3 نسخه برتر خواهد بود اما دارندگان PC برای مشاهده امکانات گرا??یکی برتر نیاز دارند که سیستمی را تهیه کنند که توانایی اجرای بازی با تنظیمات بالا را داشته باشد . The Witcher 3: Wild Hunt بهمن امسال بر روی Playstation 4 ، Xbox One و PC عرضه خواهد شد

منبع پردیس گیم

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...