Jump to content
انجمن پی سی دی

اطلاعات جدیدی از Bloodborne منتشر شد | تاریخ غرق در خون


Recommended Posts

 

BB_KyeArt_A_257295_14023645371-670x401-250x149.jpg Sony Computer Entertainment ژاپن و آسیا اطلاعات جدیدی از داستان عنوان جدید و انحصاری PS4 را منتشر کرده اند. بازی Bloodborne که توسط From Software در دست ساخت است توسط کارگردان بازی Demon’s Souls یعنی Hidetaka Miyazaki ساخته می شود. این بازی در طی کن??رانس سونی در E3 2014 منتشر شده است.

در ادامه می توانید اطلاعات جدیدی که از این بازی منتشر شده است را مشاهده نمایید:

 

  • قرن نوزدهم هست، دوران ویکتوریایی. در یک کوهستان و دور از تمدن دیگری شهر باستانی Yharnam قرار دارد. این یک شهر تاریک می باشد به دلیل ایمان ??طری پر از گزند و قضاوت های اشتباه شده است، البته با این حال این شهر مرکز طب باستانی می باشد.
  • در حال حاضر مریضی خاص و ترسناکی با نام طاعون هیولا در شهر شایع شده است و آن را تبدیل به محلی ن??رین شده کرده است.
  • امروزه در این شهر کمتر شبی هست که شکار هیولا در آن صورت نگیرد و خیابان ها پر از خون، هیولا و مرگ نباشد. اتمس??ر خاصی بر شهر حکمرانی می کند مخصوصا وقتی که شکار هیولا شروع می شود. مردم در شب با دید کم و چشم های کم بینشان با مشعل و اسلحه به شکار می روند.
  • دشمنانی با اندازه های مت??اوت به این شکارچیان حمله می کنند. خیلی از آن ها بزرگ تر از انسان هستند و پنجه های تیزی دارند. این موجودات با سرعتی حرکت می کنند که با توجه به جثه شان اصلا طبیعی نیست. آن ها همیشه آماده برای حمله و عکس العمل نشان دادن هستند. بعد از این یک نبرد بر روی زندگی و مرگ شروع می شود.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...