Jump to content
انجمن پی سی دی

Bloodborne دنباله معنوی Demon’s Souls نخواهد بود


Recommended Posts

files_news_Bloodborne_Cover_Wallpaper[2174e91b633f14d0a29b58ab3f113e05].jpg

 

bloodborne، عنوانی انحصاری برای کنسول PS4 است که در کن??رانس E3 سونی معر??ی شد و توسط SCE Worldwide Studios و From Software و به کارگردانی آقای Hidetaka Miyazaki، کارگردان بازی های Dark Souls و Demon’s Souls در حال ساخت است.

با معر??ی Bloodborne در E3، بسیاری از هواداران و سایت های خبری با مشاهده حال و هوای مشابه دو بازی، Bloodborne را دنباله معنوی بازی Demon’s Souls معر??ی کردند، اما آقای Shuhei Yoshida، ریاست SCE Worldwide studios این موضوع را ناصحیح خواند.

 

وی در مصاحبه با Polygon، اذعان کرد که بدون شک Bloodborne از Demon’s Souls الهام گر??ته است، اما با جدیت عنوان کرد که Bloodborne یک تجربه جدید است و به هیچ عنوان دنباله ای برای Demon’s Souls نیست.

"به علت یکی بودن تیم سازنده، نتیجه نهایی احساس مشابهی به همراه خواهد داشت، اما مکانیزم های گیم پلی و شخصیت ها تقریبا تماما جدید هستند."

او همچنین گ??ت سونی، برنامه ای برای عرضه دوباره Demon’s Souls ندارد.

"ما در حال حاضر درگیر پروژه دیگری نیستیم و ??قط بر روی Bloodborne متمرکزیم."

همچنین پیشتر آقایmiazaki در مصاحبه با Famitsu گ??ته بود: "در سال 2012، قبل از معر??ی PS4، شرکت سونی با پیشنهاد ساخت یک بازی جدید برای پلت??رم جدید به سراغ ما آمد. این بازی از ابتدا به عنوان دنباله Demon’s Souls ساخته نشده است."

شباهت این دو بازی مخصوصا در محیط تاریک و تیره آنها انکار ناپذیر است، اما سوال اصلی این است که آیا آقای Miyazaki و استودیو From Software خواهند توانست مو??قیت Demon’s Souls را با Bloodborne تکرار کنند؟

منبع بازی سنتر

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...