رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

عکس: رئیس‌جمهور درحال تماشای بازی ایران

پست های پیشنهاد شده

رئیس جمهور کشورمان پس از تساوی تیم ملی ??وتبال ایران مقابل نیجریه در اولین دیدار خود در رقابت‌های جام‌جهانی پیغام داد.

دکتر حسن روحانی پس از بازی تیم ملی مقابل نیجریه نیجریه این عکس را از خود منتشر کرده و به بازیکنان تیم ملی ایران تبریک گ??ت و نوشت: به بازیکنان‌مان ا??تخار می‌کنم که توانستند اولین امتیاز را در جام‌جهانی کسب کنند. امیدوارم این اولین امتیاز از چند امتیازی باشد که آنها در این مسابقات به دست خواهند آورد.

13930327000110_PhotoL.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با نیجریه به زور مساوی کردیم'' با ارژانتین و بوسنی میخوایم چی کار کنیم؟اینم پیام من :biggrin2:

لینک به ارسال
با نیجریه به زور مساوی کردیم'' با ارژانتین و بوسنی میخوایم چی کار کنیم؟اینم پیام من :biggrin2:

موا??قم باهات.البته ارژانتین ??قط اگه دی ماریا و هیگواین رو بگیریم و دل به سوتی های مسی و ماسکرانو خوش کنیم شاید بتونیم ببریمشون.محمدرضا داشته باش الان چه خبر میشه!!!!!

لینک به ارسال
موا??قم باهات.البته ارژانتین ??قط اگه دی ماریا و هیگواین رو بگیریم و دل به سوتی های مسی و ماسکرانو خوش کنیم شاید بتونیم ببریمشون.محمدرضا داشته باش الان چه خبر میشه!!!!!
بابا TEVEZ رو یادت ر??ت بگی اگه اینا داخل بازی نباشن ایران شانس بردن داره:icon_346[1]: مسی هم آخر بازی بنزین میریزه رو خودشو آتیش میزنه هیکل تخ...با اون شکم....

لینک به ارسال
بابا TEVEZ رو یادت ر??ت بگی اگه اینا داخل بازی نباشن ایران شانس بردن داره:icon_346[1]: مسی هم آخر بازی بنزین میریزه رو خودشو آتیش میزنه هیکل تخ...با اون شکم....

ایول داری رضا جون.راستش من نمیخواستم اصلا این بحث رونالدو و مسی رو شروع کنم چون یه سری از دوستای انجمن که دوسشون دارم بارسایی هستن و ناراحت میشن و نمیخوام ناراحتد شن (یه سری هم از بچه های انجمن هستن که بارسایی هستن ولی نه تنها مهم نیستن برام بلکه جوابشون رو هم نمیدم چون خیلی بی تربیتن) ولی امروز وقتی دیدم توی تاپیک جام جهانی کلی به پرتغال و رونالدو اراجی?? نوشتن (و براشون مهم نبوده که من طر??دار اینا هستم) منم دیگه بی خیال شدم و زدم تو کار کل کل.اخه برترین بازیکن تاریخ رو چه به مقایسه با اون ارژانتینیه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...