Jump to content
انجمن پی سی دی

احتمال عرضه Dark Souls II بر روی Xbox One و PS4


Recommended Posts

77680013684538054509.jpg

 

یک خبر خوب و یک خبر بد را برای طر??داران Dark Souls II داریم . خبر خوب این است که استودیو FromSoftware بشدت علاقه مند است که عنوان Dark Souls II را بر روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه کند اما خبر بد این است که این استودیو بدلیل ساخت Bloodborne و DLC بازی Dark Souls II وقت کا??ی برای انجام این کار با کی??یت مناسب را ندارد .

 

در ه??ته گذشته خبرنگار وبسایتofficial xbox magazine نشستی را با آقای Atsuo Yoshimura تهیه کننده استودیو FromSoftware داشت که در این نشست ایشان در مورد احتمال عرضه Dark Souls II بر روی کنسول های نسل هشتم گ??ت :

 

" این عنوان می تواند وجود داشته باشد و ما نیز علاقه ??راوانی را برای اینکار داریم اما در حال حاضر تمرکز ما بر روی ساخت مناسب DLC این بازی است " ایشان در ادامه گ??ت : " وقتی ساخت بازی Dark Souls II به اتمام رسید ما تصمیم گر??تیم که DLC این بازی با عنوان The Lost crownsرا نیز بسازیم و در حال حاضر به طور ??شرده روند ساخت این DLC را دنبال می کنیم . بعد از اتمام ساخت این DLC زمان مناسبی است که در مورد پروژه بعدی ??کر کنیم و شاید این پروژه پورت Dark Souls II بر روی کنسول های نسل هشتم باشد "

DLC که اقای یوشیمورای در مورد آن صحبت می کند The Lost Crowns نام دارد و این DLC داستانی در 3 قسمت عرضه خواهد شد . در پایان Official XBOX از اقای Yoshimura پرسید که آیا تمایل دارد Dark Souls II را بر روی XBOX ONE عرضه کند که ایشان با تردید گ??ت :

" من متوجه خواسته ها و توقعات مردم هستم . ما همیشه کانال های جامعه و شبکه های اجتماعی را بررسی می کنیم تا متوجه ??رصت های موجود شویم و در مورد سوال شما می توانم بگویم بله می تواند وجود داشته باشد "

Dark Souls II در ??روردین امسال بر روی کنسول های نسل ه??تم و PC عرضه شد و با کسب میانگین نمرات 91 عملکرد بسیار خوبی را از خود به جای گذاشت . حال نظر شما در مورد این خبر چیست ؟ آیا علاقه دارید این عنوان RPG را بر روی کنسول های نسل هشتم تجربه کنید ؟

منبع پردیس گیم

Edited by saeed kratos
Link to comment
Share on other sites

??کر نکنم واسه نسل بعد منتشر کنن،همون اول قرار بود رو هر دو نسل بیاد ولی پروژه نسل بعدو کنسل کردن

درسته ولی با توجه به ??روش خوبی که داشت شاید وسوسه شدن که واسه این نسل هم بدن.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...