Jump to content
انجمن پی سی دی

اطلاعاتی جدید از عنوان Bloodborne منتشر شد


Recommended Posts

BB_KyeArt_A_257295_14023645371-670x401.jpg?57efa4

 

 

نمایش عنوان Bloodborne در ه??ته گذشته و در E3 ا??راد زیادی را تحت تاثیر قرار داد و امروز کارگردان بازی آقای Hidetaka myazaki در طی مصاحبه ای با مجله ژاپنی Dengeki، اطلاعات جدیدی به اشتراک گذاشتند. ایشان توضیح داده اند که این عنوان در مقایسه با عناوین قبلیشان از تنوع انیمیشنهای بیشتری بهره می برد و این را مدیون قدرت سخت ا??زاری PS4 و حا??ظه بیشتر در دسترس آن برای اینگونه جزئیات هستند. او همچنین ذکر کرده است که یکی از المانها و ویژگی های منحصر به ??رد بازی این اجازه را می دهد که سلاح های خود را ارتقاء دهید؛ البته جزئیات بیشتر آن در حال حاضر یک راز است

بازی به صورت آ??لاین قابل بازی خواهد بود حتی اگر دسترسی بازیبازها به ویژگیهای آنلاین ق??ل باشد و Miyazaki ??کر می کند با است??اده از DLC امکانات این بخش قابل ا??زایش است. و از همه جالب تر این است که یکی از عناصر کلیدی توسعه این بازی که ما می توانیم انتظار آن را داشته باشیم "مرگ" است!

" ما در حال بررسی های نهایی برای عواقب مرگ [در دنیای بازی] هستیم هرچند که قصد نداریم خیلی شدید باشد. در این بازی به و??ور با مرگ مواجه خواهید شد اما این بسیار مهم است که استرس بیش از حد به بازیبازها وارد نشود تا ترغیب شوند دوباره با چالشها مواجه شوند، بنابراین ما برای این موضوع الگوهایی در ذهن داریم "

" این کمی خارج از موضوع است اما برای اطمینان از اینکه بازیبازها دوباره به انجام بازی مشغول شوند طی?? وسیعی از گزینه ها در مبارزات وجود دارد. قصد ما این است که یک سیستم غنی همراه با تله و سلاحهای گرم طراحی کنیم. و همانطور که گ??تم در بازی بارها خواهید مرد و ما می خواهیم بازیبازها در مورد دلایل آن ??کر کنند؛ ما سعی خواهیم کرد تعادل خوبی ایجاد کنیم "

در پایان ایشان ا??زودند که هد?? آنها این است که بازی به طور همزمان در سرتاسر جهان عرضه شود (یعنی ??رقی نمی کند کجای دنیا باشید چون این بازی تاخیری در عرضه برای هیچ کشوری ندارد)

منبع پردیس گیم

Edited by saeed kratos
Link to comment
Share on other sites

سعید بازی قشنگ که برای ps4 اومده باشه چی هست ؟

والا داداش چون هنوز 4 ندارم خیلی دقیق نمیدونم ولی میدونم که infamous second son و killzone shadowfall خیلی خیلی عالی هستن مخصوصا infamous.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...