Jump to content
انجمن پی سی دی

THQ هنوز زنده است؟ خریداری این برند توسط Nordic Games


Recommended Posts

darksiders_2.jpg

 

اینطور که به نظر می رسد THQ همچنان سرپا است. سال گذشته بود که استدیو

Nordic

Games با حضور در یک حراجی، مو??ق به خرید تعداد زیادی از IP های شرکت THQ شد و در حال حاضر نیز نام تجاری آن را بدست آورده و می خواهد تحت عنوان نامبرده به انتشار بازی های خود بپردازد.

آقای Klemens Kruezer به عنوان مدیر روابط عمومی Nordic Games به تازگی طی برگزاری نمایشگاه E3 2014 رسما اعلام کرده اند که قرارداد خرید نام THQ بسته شده است. حال آنها می توانند در زیر این نام عناوین خود را در بازار عرضه کنند. ایشان گ??ته اند:

برای بسیاری از ا??راد حاضر در صنعت بازی های ویدئویی و بازیکنان مختل?? بسیار تعحب برانگیز بود که ما پیروز
حراجی THQ بوده ایم. نکته چالش آ??رین اینجاست که تقریبا هیچ کس با نام Nordic Games تا قبل از این حراجی آشنایی نداشته است. عده ای در بسیاری از مقلات خود بعضا به تمسخر نوشتند که “Nordic Games دیگر کیست؟???.

نام
Nordic Games بار دیگر متحول شده است و ما برای بار دیگر قرار دادی با THQ بسته ایم که به موجب آن، برند تجاری THQ خریداری شده است.

آقای Klemens Kruezer در ادامه اعلام کرده اند که انتظارات هواداران از عرضه سری جدید Darksiders که جزء دارایی های THQ محسوب می شده است، بسیار بالا می باشد و ایشان امیدوارند که Nordic Games هر چه زودتر برنامه های خود را برای IP هایی که خریداری کرده است اعلام کند. ایشان ادامه می دهند:

این جا همان قسمتی است که ما بیش از پیش به صبر هواداران نیازمند هستیم. ما می خواهیم کار خود را به درستی انجام دهیم. اعضای
Nordic Games مصاحبه هایی داشته و در آن اعلام کرده اند که نمی خواهند یک دنباله مضخر?? را ارائه کنند.

آقای Kreuzer در آخر، خبر از معر??ی عناوین تازه در نمایشگاه

Gamescom

داده اند.

در دسامبر ۲۰۱۲ شرکت THQ اعلام کرد که به دلیل ورشکستگی مالی تعطیل می شود و صنعت بازی های ویدئویی را به کلی ترک خواهد کرد. در گذشته تصاویری از د??تر آنها که حال متروکه شده است منتشر شده بود که مجددا نگاهی به آنها می اندازیم:

 

 

thq_offic_1-250x187.jpg thq_office-250x187.jpg thq_office1-250x187.jpg thq_south_park-250x187.jpg

منبع گیم??ا

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...