Jump to content
انجمن پی سی دی

اطلاعات جدیدی از نسخه pc عنوان gta v منتشر شد : نسخه ی pc یک پورت معمولی نخواهد بود


Recommended Posts

grand-theft-auto-v-37_109432293.jpg

 

در کن??رانس سونی در E3، بود که در بهت همگان راکستار به طور ناگهانی عنوان GTA V را برای کنسول های نسل هشتمی و PC تایید کرد و موجی از شادی را در طر??داران به وجود آورد اما نگرانی هایی در رابطه با پورت این عنوان رو PC به دلیل پورت ضعی?? نسخه ی پیشین وجود دارد اما راکستار اعلام کرده که پروت این عنوان روی PC همانند نسخه ی قبلی نخواهد بود. راکستار تایید کرده است همانند نسخه ی پیشین یک پورت مستقیم و معمولی نخواهد بود بلکه دارای محتوای منحصر به ??رد و بهبود های متعدد است. بازی روی PC دارای ت??کیک پذیری بیشتر می باشد و همچنین لوس سانتوس در آن متراکم تر می باشد یعنی تعداد اتومبیل ها و آدم های عادی در خیابان ها بیشتر خواهد بود و جزئیات گرا??یکی و بصری نیز بسیار بهتر می باشند. همچنین در روز انتشار GTA V بر روی PC تمامی محتوای GTA Online مانند شغل ها و س??ارشی سازی ویژگی ها در دسترس خواهد بود. همچنین PC داران باید منتظر محتوا های اضا??ی منحصر به ??رد بر روی PC باشند. به تازگی سایت آمازون نیز این بازی را برای ۲۸ اکتبر لیست کرده است که البته این ص??حه مدتی بعد حذ?? شد ولی بعضی از کاربران مو??ق به گر??تن عکس از این ص??حه شده اند :

GTA-5-release-date-leaked.jpg

اگر این تاریخ درست باشد باید در در ۶ آبان منتظر GTA V بر روی PC و کنسول های نسل هشتمی بود.

Link to comment
Share on other sites

منظور از پورت کردن چیه ؟ واینکه gta iv مشکل داشت مشکلش چی بود ؟

بازی رو که بعدا برای یه پلت??رمی میاد به اصلاح میگن پورت.الان مثلا ویچر2 هم بره ps3 بخواد بیاد میگن پرت داره میشه.یعنی جدا گانه داره ساخته میشه.من خودم iv رو ps3 بازی کردم ولی مثله این که رو pc ا??ت ??ریم و گیر داشته حتی رو pc های خیلی قوی.در حالی iv رو ps3 اینجوری نبود حتی جی تی ای v.

Edited by edzio
Link to comment
Share on other sites

منظور از پورت کردن چیه ؟ واینکه gta iv مشکل داشت مشکلش چی بود ؟

gta iv رو کنسول ها عالی بود اما رو pc ??اجعه ای بیش نبود.ا??ت ??ریم داشت,باگ داشت,سایه های بازی دندونه دار بود و...............تا دلیل دیگه.متای iv رو pc ??کر کنم حدود 64 شد.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...