رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

sarafiroyal

عضو
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

پست ها ارسال شده توسط sarafiroyal


 1. 1) سئو همیشگی و رایگان است

   

  رتبه بندی سایت ها در گوگل بر اساس الگوریتم های آن است که سایت ها را بر اساس صلاحیت مرتب می کند. یک بار که شما مقاله ای م??ید در سایت منتشر کردید و این مقاله در ص??حه اول گوگل قرار گر??ت، می توانید از این مقاله ترا??یک دائمی به صورت روزانه دریا??ت کنید.

   

  در این حالت ممکن است ماهانه یا حتی سالانه ترا??یک خوبی از همین مقاله منتشر شده بدست آورید بدون این که لازم باشد، هزینه اضا??ی پرداخت کنید. تنها هزینه ای که در سئو دارید، هزینه مشاوره سئو هزینه های متخصص سئو است. اما در مقابل اگر بخواهید بدون سئو سایت ترا??یک از گوگل بدست آورید، باید به صورت مستقیم به گوگل هزینه پرداخت کنید.

   

  در این حالت به ازای هر کلیکی که کاربران روی لینک سایت شما می کنند و وارد آن می شوند ( اگر صر??ا بازدید کننده باشند و هیچ خریدی هم نکنند یا حتی با شما هم تماس نگیرند) باید هزینه ای پرداخت کنید. هزینه تبلیغات کلیکی گوگل با توجه به پرداخت ارزی ماهانه عدد بسیار زیادی می شود، که اگر هم لحظه ای پرداختی شما کم باشد، تبلیغ شما نشان داده نخواهد شد.

   

   

  2) جذب بازدیدهای بیشتر نسبت به تبلیغات کلیکی گوگل

   

  اگرچه تبلیغات کلیکی گوگل بالاتر از نتایج ارگانیک گوگل نمایش داده می شود، اما 71.33% درصد از کلیک ها روی نتایجی است که در ص??حه نتایج به صورت ارگانینک ظاهر شده اند. به خاطر این که کاربران به الگوریتم های گوگل اعتماد بیشتری دارند، تا سایت هایی که صر??ا با پرداخت پول و به صورت موقت نمایش داده شده اند.

   

  خود شما به سایتی اعتماد دارید که با سئو اصولی بعد از گذشت چندین ماه تلاش و ??عالیت در رتبه های اول گوگل ظاهر شده، یا سایتی که همین امروز و موقتا با پرداخت پول در رتبه اول گوگل نگه داری شده است!

  http://www.saat24.news

  ساعت24 - جدیدترین و آخرین اخبار ایران و جهان

×
×
 • جدید...