رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی

love

عضو
 • تعداد ارسال ها

  193
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد love در 6 آذر 1390

love یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

1 معمولی

درباره love

 • درجه
  �عالیت 50%

Converted

 • زندگینامه
  من اسمم معین مدیر �روم سایت پی سی دی هستم از شما دوست عزیز که داری بیوگرا�ی منو می خونی تشکر می کنم

Converted

 • محل زندگی
  توی قلبت

Converted

 • علایق
  اینترنت و کامپیوتر و �یلم وحشتناک

Converted

 • شغل
  بیکار و الا�
 1. love

  تصاویر زیبا از خطای چشم

  چه کسی بالااست و چه کسی پائین است!!!؟ آیا این عکس یک صورت است یا باغ وحش!!!؟ آیا این تصویر یک صورت است یا یک منظره طبیعی !!!؟ آیا این تصویر کوه های قطب شمال است یا یک گله اسب!!!؟ آیا این تصویر سایه درختان است یا چند خانمی که در حال گذشتن از رودخانه هستند!!!؟! آیا این شکل ها متحرکند یا ثابت!!!؟ آیا در این عکس اردکی را می بینید یا خرگوش!؟
 2. به گزارش تعامل به نقل از خبر آنلاین، کوسه‌نهنگ، بزرگ‌ترین ماهی جهان است که علی‌رغم طول نزدیک به ۱۰ متری‌اش کاری به انسان ندارد. کوسه‌نهنگ، بزرگ‌ترین ماهی جهان است که علی‌رغم طول نزدیک به ۱۰ متری‌اش کاری به انسان ندارد. این شکارچی عظیم‌الجثه برای سیرکردن شکم بزرگش روش ساده و پربازدهی را پیدا کرده و آن چیزی نیست جز کمک گر??تن از انسان! این ماهی عظیم‌الجثه در نزدیکی قایق‌ها و کشتی‌های ماهیگیری می‌پلکد و وقتی ماهیگیران در حال جمع‌آوری تور ماهی‌گیری هستند، به آن حمله می‌کند و در یک حرکت، تعداد زیادی ماهی بادآورده را روانه شکم خود می‌کند. شایان ذکر است که وال‌ها از کوسه‌نهنگ‌ها بزرگ‌ترند، ولی وال‌ها پستاندارند نه ماهی و به همین دلیل کوسه‌نهنگ را بزرگ‌ترین ماهی جهان لقب داده‌اند.
 3. رانیا یاسین ملقب به ملکه رانیا، همسر عبدالله دوم، پادشاه اردن در تاریخ ۳۱ اوت۱۹۷۰ از پدر و مادر ??لسطینی‌تبار، در شهر کویت بدنیا آمد. پدر و مادر او اهلطولکرم ??لسطین بودند. رانیا یاسین تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در مدرسهٔ انگلیسی کویت گذراند و در سال ۱۹۹۱ از دانشگاه آمریکایی قاهره در رشتهٔ مدیریت بازرگانی ??ارغ التّحصیل شد. ملکه رانیا همچنین برای مدّتی در کمپانی‌های سیتی‌بانک و اپل مشغول به کار بوده‌است. وی در سال ۱۹۹۵ در مقطع کارشناسی ارشد در رشتهٔ مدیریت ازدانشگاه ژنو سوئیس ??ارغ التحصیل شد. آشنایی ملکه رانیا با پادشاه عبدالله بن آل حسین در ژانویه ۱۹۹۳ طی یک مراسم شام صورت گر??ت. پس از دو ماه، وی به نامزدی شاهزاده عبدالله دوم درآمد و بالاخره در تاریخ ۱۰ ژوئن ۱۹۹۳ با یکدیگر ازدواج کردند . ملکه رانیا هم اکنون مادر چهار ??رزند به نام‌های زیر است: حسین ایمان سلما هاشم ملکه رانیا از جمله طر??داران حقوق زنان است. در سال ۲۰۰۴ نشان کلنل ارتش اردن، از سوی همسرش پادشاه عبدالله دوم به وی اعطا گردید. در سال ۲۰۰۵ از سوی مجلهٔ هارپر و ملکه به عنوان سومین زن زیبای دنیا شناخته شد. از سوی دیگر وی جوانترین ملکهٔ دنیا نیز محسوب می شود. نام ملکه رانیا همچنین در میان ۱۰۰ زن قدرتمند دنیا، در رتبهٔ ۸۱ ??هرست ??وربز به چشم می خورد.
 4. این دیگه اخرشه...
 5. بررسی های جدید دانشمندان نشان می دهد شلوارهای پارچه ای نسبت به شلوارهای کتان و لی شما را بیشتر چاق می کند! به گزارش ا??کارنیوز، با ا??زایش مصر?? مواد غذایی در عید … بررسی های جدید دانشمندان نشان می دهد شلوارهای پارچه ای نسبت به شلوارهای کتان و لی شما را بیشتر چاق می کند! با ا??زایش مصر?? مواد غذایی در عید و کم شدن تحرک در عید عده زیادی دچار ا??زایش وزن می شوند اما برای جلوگیری از ا??زایش وزن می توانید با تغییر شیوه لباس پوشیدن از وقوع این حادثه جلوگیری کنید. شما می توانید با پوشیدن شلوار های لی و کتان تا حد زیادی از چاق شدن پایین تنه خود جلوگیری کنید. شلوارهای پارچه ای چون جنس پارچه لطی?? تری دارند و انعطا?? پذیری بیشتری موجب چاق شدن می شود. محققان همچنین توصیه می کنند برای جلوگیری از چاق شدن در مانتو و شلوارهای کتان ولی حتما از کمربند است??اده کنید زیرا کمربند پوست شما را س??ت تر نگه می دارد و مانع از زیاد خوردن غذا می شود. بر ای جلوگیری از چاق شدن زیاد در عید حتما شلوار پارچه ای خود را برای مدتی کنار بگذارید و شلوارهای لی و کتان جایگزین آن کنید، در این صورت با کمی تغییر در شیوه ی لباس پوشیدنتان می توانید سلامت خود را حتی در عید ح??ظ کنید.
 6. تاکنون مطالب زیادی برای ح??ظ زیبایی نوشته شده است، اما به یاد داشته باشید که ??قط تعداد مشخصی از این نکات و توصیه‌ ها واقعا کاربرد دارند که ه??ت مورد از موثرترین آنها در این مقاله عنوان شده است. ۱- روش اول : آب بنوشید. البته قانون نوشیدن هشت لیوان آب در روز را ??راموش کنید اما مطمئن شوید که حتما هر روز به اندازه نیاز بدنتان آب بنوشید و زیاد تشنه نمانید. اگر به بدن آب کا??ی نرسد، پوست خشک و کدر می‌شود. ۲- روش دوم : است??اده از ضد آ??تاب یک ضرورت است تا سلامت پوست شما تضمین شود. ۳- روش سوم : مرطوب نگاه داشتن پوست است که برای این منظور می‌توانید از لوسیون های مرطوب کننده است??اده کنید. ۴- روش چهارم: از اهمیت دست ها و گردن غا??ل نشوید و از آنها مانند صورت مراقبت کنید. دست ها و گردن خود را خوب بشویید و مرطوب نگه دارید. ۵- روش پنجم: ورزش کنید چون ورزش کردن پوست چهره را درخشان می‌کند. تحرک بدنی جریان خون را بهبود می‌بخشد و ظر??یت اکسیژن خون را بالا می‌برد. این تغییر برای سلامت کل بدن از جمله پوست معجزه می‌کند. ۶- روش ششم: تغذیه مناسب سرشار از میوه‌ها، سبزی‌ها، مقادیر زیادی ویتامین C , A و E داشته باشید چون این ویتامین‌ها برای سلامت پوست ضروری هستند. ۷- روش ه??تم: همواره احساس خوب و مثبتی داشته باشید. برای خودتان کارهایی را انجام دهید که به شما حس خوبی بدهند اگر لبخند بزنید و شاد باشید به طور طبیعی صورتتان درخشان و زیبا می‌شود. پس لبخند بزنید و خندان بمانید.
 7. چگونه ماندگاری بوی عطر را زیادتر کنیم شما رایحه عالی مورد نظرخود را در قیمتی مناسب پیدا کرده اید ، اما هر زمان که از آن است??اده می‌کنید، به زودی و در عرض چند ساعت بوی آن از بین می‌رود. چرا این ات??اق می‌ا??تد؟ شما رایحه عالی مورد نظرخود را در قیمتی مناسب پیدا کرده اید، اما هر زمان که از آن است??اده می‌کنید، به زودی و در عرض چند ساعت بوی آن از بین می‌رود. چرا این ات??اق می‌ا??تد؟ روش های را بیاموزید تا به شما اطمینان بدهد که بوی عطرتان در سرتاسر شب یا روز قوی و خوب باقی می‌ماند. ۱- پوست سالم رمز است??اده مو??ق از محصولات آرایشی و زیبایی است.ابتدا مطمئن بشوید که پوست شما پیش از است??اده از عطر کاملا شسته و تمیز است. ۲- توجه کنید که چه نوع مواد بهداشتی پوست و بدن باعث می‌شود که بدن شما بوی تندی داشته باشد. اگر از عطر برای این منظوراست??اده می‌کنید که بوی بدن شما را بپوشاند، این بو وعطر به مدت طولانی نمی‌ماند و سرانجام بوی بدن شما بر عطر غلبه می‌کند ۳- اگر بوی بدن شما به شکلی است که اثر عطر را از بین می‌برد، قبل از به کار بردن عطر از محصولات بهداشتی و آرایشی مناسب است??اده کنید. وب سایت “نگاهک??? مورد چهارم را اینگونه مینویسد که: ۴- دقت کنید که عطر را در جایی که ماده بوبر یا ضد عرق است??اده کرده اید، به کار نبرید. بوبرهایی با رایحه ملایم بوی عطر شما را نمی‌پوشاند، بلکه آن را ا??زایش می‌دهند. بوبرها هر نوع بوی عرق را از بین می‌برند و باعث می‌شوند که رایحه عطر به خوبی بدن شما را خوشبو کند. ۵- قبل از است??اده از عطر مطمئن شوید که خراش و زخم روبازی بر روی پوست خود ندارید، زیرا ترکیب عطر با مایعات بدن باعث ایجاد بوی نامطبوع می‌شود. سایت “تهران کیدس??? هم اینگونه به این مطلب اشاره کرده است: ایجاد رطوبت برای طولانی ترکردن زمان عطر ۱- عطرها در محیط مرطوب ماندگاری بیشتری دارند. قبل از است??اده از عطر، ابتدا حالت پوست خود را ارزیابی کنید؛ آیا پوسته پوسته و خشک است یا مرطوب و سلامت است. ۲- اگر پوست شما خشک است، از یک کرم مرطوب کننده است??اده کنید تا به ایجاد رطوبت و نرمی‌پوست شما کمک کند. توجه داشته باشید که کرمی‌انتخاب کنید که مشابه بوی عطر شما باشد. ۳- پیش از است??اده از عطر، اجازه بدهید تا کرم نرم کننده به خوبی توسط پوستتان جذب بشود. ۴- مطمئن بشوید که قسمتهای حساس بدنتان مرطوب شده است. اصلی ترین بخش های بدن برای پاشیدن عطر مچ، گردن و پشت زانوی شما است. ۵- عطر را بر روی بدن خود بپاشید و اطمینان حاصل کنید که در قسمتهای اصلی قرار گر??ته است تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. و در ادامه نیز وب سایت “پارس کلوب??? می نویسد: ۶- یادتان باشد که عطر را پیش از پوشیدن لباس به خود بزنید. اگرچه ممکن قسمتهای اصلی که یادآور شدیم با لباس پوشیده شود، اما هنگامی‌که عطر را مستقیما به روی پوست خود بزنید، عطر ماندگاری بیشتری نسبت به زمانی که به روی لباس خود بزنید، خواهد داشت. ۷- اگر پوستی دارید که پس از زدن کرم مرطوب کننده، خشک باقی می‌ماند؛ باید عطر را در طول روز و شب در نقاط مختل?? بدن تکرار کنید؛ زیرا پوست خشک عطر را می‌مکد و رایحه آن را زودتر از بین می‌برد. ۸- طبیعتا بوهای تند بیشتر از بوهای ملایم ماندگاری دارند. پس در انتخاب عطر خود دقت کنید.
 8. بیشتر ا??راد در این ??کر هستند که لب هایشان دارای رنگ زیبایی نیست و معمولا مایل به س??ید و صورتی بسیار روشن است چگونه بی رنگی لب را بر طر?? کنیم آیا می توان از رژ لب کمرنگ است??اده کرد بدون اینکه شسته شده بنظر برسد ؟ بهتر است این کار نکنید مخصوصا زمانی که به چهل سالگی می رسید . با بالا ر??تن سن لبها هم مانند قسمتهای دیگر صورت رنگ خود را از دست می دهند ، بنابراین با است??اده از رژ لب یا برق لب با رنگهای خیره کننده خود را جوانتر نشان دهید . توصیه می کنم از رنگهایی است??اده کنید که از لبهای شما کمی تیره تر باشند . این کار باعث ایجاد ته رنگ روی لبها می شوند ولی خیلی ناچیز است . برای آرایش شب از رنگهای روشن تر است??اده کنید ، از رنگهایی است??اده کنید که یک یا دو درجه روشن ترند . از دو ترکیب مت??اوت است??اده کنید . از ترکیبات مات و چرب برای مجالس غیررسمی و از ترکیبات براق برای مجالس رسمی است??اده کنید .
 9. love

  آموزش: سرور چیست؟

  آموزش: سرور چیست؟ همانند کامپیوتر های خانگی، سرور اختصاصی نیز نوعی کامپیوتر است ولی با امکانات نرم ا??زاری و سخت ا??زاری خاص! این کامپیوتر همیشه باید روشن و به اینترنت متصل باشد تا سایت هایی که بر روی آن قرار می گیرند بصورت 24 ساعته قابل دسترس باشند. سرور در مرکز داده (data center) نگهداری می شود. به دلیل هزینه های بسیار بالای نگهداری و اجاره ی ماهانه ی سرور، عموما اشخاص عادی قادر به اجاره ی سرور نیستند و در عوض با پرداخت هزینه های بسیار کمتر، از خدمات و سرورهای شرکت های بزرگ میزبانی وب (مانند طلاهاست) بصورت اشتراکی است??اده می کنند. سرور باید توسط گروه خبره مدیریت و پیکربندی شود تا سایت هایی که روی سرور قرار دارند، از لحاظ امنیتی و کی??یتی محتمل خسارت نشوند.
 10. آموزش: پهنای باند چیست؟ پهنای باند در واقع میزان اطلاعاتی است که در طول ماه توسط سایت شما می تواند رد و بدل شود. مثلا ??رض کنید شما یک ??ایل 1 مگابایتی روی سایت خود دارید و پهنای باند ماهیانه سایت شما 20 گیگابایت(20000 مگابایت) می باشد؛ در این صورت این ??ایل 1 مگابایتی در طول 1 ماه 20000 بار می تواند توسط ا??راد در اینترنت دانلود شود.
 11. love

  آموزش:هاست چیست؟

  هاست چیست؟ هاست ( host) در اصطلاح به معنای میزبان می باشد ولی در زمینه ی سایت و اینترنت، عموما به معنای ??ضای اختصاص داده شده به وب سایت، هاست گ??ته می شود؛ همه ی ??ایل ها، عکس ها و ... یک وب سایت روی هاست قرار می گیرد تا به صورت شبانه روزی از هر کجای جهان از طریق اینترنت قابل دسترسی باشد. این ??ضا دقیقا مانند ??ضایی است که روی هارد دیسک کامپیوتر شما می باشد، با این ت??اوت که ??ضا روی هارد دیسک های سرور قرار دارد و ??ایل هایی که توسط صاحب سایت روی هاست قرار می گیرد، از سراسر دنیا قابل دسترس هستند (البته امکان رمز گذاری نیز وجود دارد). برای مدیریت هاست، یک کنترل پنل در اختیار صاحب سایت قرار می گیرد. این کنترل پنل یک آدرس اینترنتی، همراه با یک نام کاربری و رمز منحصر به ??رد برای ورود به آن می باشد.
 12. نیک صالحی :یک نوجوان ایالت میزوری به دادگاه گ??ت: می خواستم بدانم کشتن چه احساسی دارد. او به دادگاه گ??ت که دختر همسایه 9 ساله را با دستان خود خ??ه کرده سپس به سینه او چاقو زده و گلویش را بریده است. الیسا باستامانت مرتکب قتل درجه دوم و مسلحانه در 21 اکتبر 2009 است که مقتول الیزابت اولتن را کشته است. مدا??عه وی دادگاه را مجبور به تعویق انداختن حکم وی کرد. به گزارش نیک صالحی باستامانت که در 28 ژانویه امسال 18 ساله خواهد شد، در زمان ارتکاب قتل 15 سال داشته است. مجازات قتل درجه دوم 10 الی 30 سال زندان است و مجازات ارتکاب مسلحانه 3 سال و بالاتر است. مقامات عدالت نوجوانان همچنین در نوامبر 2009 شهادت داده اند که باستامانت در سن 13 سالگی اقدام به خودکشی کرده است و تحت مراقبت روانی بوده است. در همان سال بازرسان اطلاع دادند باستامانت نقشه قتل الیزابت را داشته است و حتی دو چاله را به عنوان قبر کنده بوده و منتظر زمان مناسبی برای کشتن وی شده است. الیسا باستامانت (قاتل) الیزابت اولتن (مقتول)
 13. بر اساس قوانین کشور آلمان، بیمه بیکاری زن آلمانی زیر 55 سال و سابقه کاری بیش از یک سال در صورتی که کار پیشنهادی بنگاه*های کاریابی را قبول نکند قطع خواهد شد. به گزارش ش??ا??، بر اساس همین قانون تا کنون به دلایل اخلاقی ??احشگی استثناء تلقی می*شد. ولی بر اساس اصلاحات جدیدی که در آن به عمل آمده است، حتی در صورتی که بنگاه*های کاریابی پیشنهاد ??احشگی را به یک زن آلمانی بدهند وی باید آن را قبول کند.
 14. همسنگری ها : داستان بر می گردد به زمان رضا شاه و ماجرای کش?? حجاب. یکی از این خانم های شازده، باغبان مسنی داشت به نام بابا کرم. هر وقت خانم به باغ می آمد باغبان را صدا می کرد: بابا کرم چطوری؟ این باغبان به تدریج عاشق این خانم می شود و بعد از مدتی که خانم به ??رنگ س??ر میکند، بابا کرم از عشق او می میرد. همین می شود که در اذهان مردم بابا کرم به عنوان یک مرد عاشق شكل می گیرد و آن رقص هم در آن زمان نشان دهنده حرکات یک مرد عاشق بوده در واقع بابا کرم از نمادهای نشان دهنده عشق مرد ایرانی به معشوقه اش هست کسی که بخاطر دوری از دختر مورد علاقه اش جانش را از دست میدهد . این آهنگ برای اولین بار با صدای حسین همدانیان اجرا شد که از آهنگهای ??لوکلور ایرانی به حساب می آید.رقص بابا کرم بازمانده از دهه ۱۳۲۰ و از رقص*های به اصطلاح کوچه بازاری و تخته حوضی است که بسیار مورد محبوبیت قرار گر??ته*است.در میان رقص های ??لوکلور ایرانی، رقص " باباکرم " از رقصهای ایرانی است که ویژگیهای خاصی دارد ومنحصرا توسط مردان اجرا میشود. در " بابا کرم " از رقص شانه و کمر است??اده میشود و رقاص لباس سیاه و س??ید جاهلی بر تن میکند و معمولا لنگی را بر گردن آویزان کرده و از آن در طول اجرای رقص است??اده میکند. راستی چند روز پیش روز کش?? حجاب در ایران به دست رضا شاه بود. چه زود یادمان ر??ت آن رقص ها و برهنگی ها شد، اسطوره و در هر کوی و برزنی خوانده شدند و ما خندیدیم و ??قط دست زدیم.??قر ??رهنگی یعنی همین. یعنی بنشینی و ببینی حجابی که روزی زینت زن مسلمان ایرانی بود امروز به بدترین شکل ممکن به یغما ر??ته و بعد از 80 سال امروز ما میخواهیم این پارچه نازک روی سر زنان تبدیل به چادر شود و چکمه های .... تبدیل به ک??ش های شکیل. اشکال کار ما کجاست که ویترین ??روش ناموس شده ایم؟ اندیشه هم بد نیست دوستان چند وقت یک بار به مغزمان ??شار بیاوریم و بی ت??اوت نباشیم. منبع : گروه اینترنتی نیک صالحی
 15. به گزارش پانا، در سال های گذشته بارها و بارها تصاویر و کیلیپ هایی از سربازان اشغالگر ارتش آمریکا در عراق منتشر شده که نشان دهنده وحشی گری آنان بوده است. عریان کردن زندانیان، ادرار کردن بر روی اجساد کشته شدگان و غیره که پیش از این در رسانه های مختل?? منتشر شده، نمونه ای از این ر??تارهای غیر اخلاقی و وحشیانه بوده است. در جدیدترین رسوایی اخلاقی سربازان آمریکایی، تصویر سربازی منتشر شده که یک کودک عراقی زخمی را عریان کرده است.
×
×
 • جدید...